KOSZARY FUNKA

ul. Kasprowicza 4, 10-220 Olsztyn(warmińsko-mazurskie)

tel.89 722 12 40

kontakt@koszaryfunka.pl

Miejsca noclegowe - miejsc noclegowych
architektura zabytkowaarchitektura zabytkowa
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
bezpłatny parkingbezpłatny parking
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
zestaw videozestaw video
komputerkomputer
faxfax
kseroksero
dostęp do internetudostęp do internetu
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Sala A (Pokaż) 55
45
21
27
2 Sala B (Pokaż) 58
30
21
27
3 Sala C (Pokaż) 42
20
14
4 Sala D (Pokaż) 42
20
5 Sale E (Pokaż) 58
18
25
6 Sala Spotkań F (Pokaż) 30
7 Sala Spotkań G (Pokaż) 35
8 Sala Bankietowa (Pokaż) 65
9 Koszarowa Jadalnia (Pokaż) 35

Informacje

Sale szkoleniowe w Koszarach Funka to nie tylko komfort, przestrzeń oraz nowoczesny sprzęt multimedialny, ale także niebanalne miejsce, które zaskoczy Ciebie i Twoich gości.
 
Jeżeli organizujesz szkolenie lub konferencję i chcesz, aby na długo zostały one w pamięci uczestników, postaw na miejsce, które zachwyci i spełni wszystkie warunki, jakie potrzebne są do ich przeprowadzenia.
 
Komfortowe i przestronne sale wyposażone zostały w najlepszej jakości sprzęt multimedialny. Profesjonalna obsługa, która pomoże Ci w organizacji szkoleń, konferencji czy eventów oraz doradzi najlepsze rozwiązania. W Koszarach Funka masz możliwość wyjścia poza schemat i zorganizowania konferencji lub szkolenia on-line, gdyż dysponujemy najwyższej klasy sprzętem do transmisji on-line i nagrywania. Wykorzystujemy profesjonalne systemy audio i video, dzięki którym możemy dowolnie montować obraz i dźwięk np.: łącząc wyświetlaną prezentację z kadrem prowadzącego. Przygotowaliśmy się na każdą ewentualność!
 
Wesprzemy Cię w organizacji szkolenia i konferencji: od oznakowania sal po zaplanowanie całej logistyki wydarzenia. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba zorganizujemy bufet w specjalnie przeznaczonych do tego przestronnych salach jadalnych: koszarowej kuchni z wygodnymi stołami i 25 miejscami siedzącymi czy też w sali bankietowej. Ponadto każdy uczestnik konferencji, czy szkolenia będzie miał bezpłatny dostęp do Wi-Fi na terenie całego budynku.
 
Koszary Funka to budynek z ponad 120 letnią historią, który zachwyca nie tylko z zewnątrz ale i wewnątrz. Jeżeli zależy Ci na niebanalnej oprawie szkolenia czy też konferencji wybierz Koszary Funka. To miejsce odbiega od typowych centrów konferencyjnych, w których sale szkoleniowe przypominają sale szkolne lub aule uniwersyteckie. Wyjątkowy klimat i nowoczesny sprzęt to wszystko czego Ci potrzeba.
 
Dodatkową zaletą jest to, że Koszary Funka mieszczą się blisko centrum, dzięki czemu unikniesz rozpraszającego zgiełku miasta i jednocześnie łatwo nas znajdziesz.

Voucher

Nasi partnerzy